פרויקט אלו"ל

פופ ווקאלי עם אלמנטים של מוזיקת עולם

פרויקט אלו"ל
במופע 'אהבת חיי'

פרויקט אלו"ל - אני לדודי ודודי לי, הינו פרויקט מוסיקלי ייחודי ומרתק של ארבע זמרות מוזיקאיות יוצרות, ארבעה קולות נשיים המשתלבים בהרמוניות מופלאות, הבא להנגיש לקהל את השירה המופלאה של "שיר השירים" מהמקורות ומבחר שירים בהשראתו.

הפרויקט הינו יוזמה פרטית של בנות ההרכב וגובש מתוך הרצון לקרב נשים לנשים ולאנשים ולחבר את כולן וכולם לשירה היהודית המקורית לצד זו העכשווית.

המופע מאופיין באהבת ההרמוניה, ובביצועים ווקאליים מרניני אוזן ומשמחי לב ומוגדר כפופ ווקאלי עם אלמנטים של מוסיקת עולם.

פרויקט אלו"ל על אף שעוסק בשירה מתוך שיר השירים מהמקורות היהודיים, הינו מופע המיועד לקהל חילוני ודתי כאחד, ומומלץ במיוחד לקהל נשים.

המופע כולל ברובו שירים בלחנים מקוריים וכמו כן חידושים מרעננים לשירי פולקלור קלאסיים בהשראת שיר השירים כגון "קול דודי" של שרה לוי תנאי, "איילת חן"  של רבי שלום שבזי ועוד..

וגם פניני תרבות מהשנים האחרונות בזמר העברי כגון "הידעת את הדרך" של עלי מוהר בלחן של אפרים שמיר ושם טוב לוי, "שחורה אני ונאוה" של שימי תבורי, "קול דודי" של ישי ריבו ועוד...

 

יוצרי הפרויקט ומבצעיו:

לילך נסטוביץ' - זמרת יוצרת, שחקנית ומוזיקאית. יוצאת להקת חיל החינוך והגדנ"ע. הופיעה בלהקה ווקאלית "מוסקט". בוגרת הסטודיו למשחק של משה ופניק. למדה בבית ספר רימון. למדה מוסיקה הודית קלאסית בהודו ובארץ.

אלינור אהרון בן אבי - זמרת יוצרת ושחקנית. בצעירותה כיכבה בלהקת הנוער "צעירי תל אביב" בתוכנית הפופולרית "לא כולל שירות", יוצאת להקת חיל החינוך והגדנ"ע, בוגרת הסטודיו למשחק ע"ש ניסן נתיב תל אביב. השתתפה בתוכניות טלוויזיה שונות לילדים, לנוער ולמבוגרים (פרפר נחמד, חצי המנשה ועוד) שיחקה בתיאטרון הקאמרי, הבימה, בית לסין ובתיאטרון חיפה בהצגות שונות. הוציאה אלבום סולו אישי ב-2012 בשם "אלבום ראשון".

חגית זוארץ - זמרת ומוסיקאית. מופיעה בהרכבים שונים בארץ. לשעבר סולנית להקת "גאיה", איתם הופיעה ברחבי העולם. לאחרונה, הוציאה אלבום פיוטים משותף עם אחיה, פיוטים מפרי עטו של סבם ז"צל.

אסנת שטרית קלנדרוב - זמרת ומוסיקאית. למדה בביה"ס רימון. הקליטה והופיעה עם אומנים שונים (לאה שבת, רמי קליינשטיין, מוש בן ארי) והוציאה סינגלים לרדיו. השתתפה במחזמר "יוסף וכתונת הפסים המשגעת" בתיאטרון אברהם דשא פשנל.

אמיתי פריינטה - בס ועיבודים

ליעד גרושקה / אוהד בן אבי / שי בכר - קלידים

 

"הראיני את מראייך, השמיעיני את קולך, כי קולך ערב ומראיך נאוה"

גלריה